Crystal Golf Tour 2018 to seria 300 turniejów golfowych na terenie 6 krajów (Polska, Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Węgry).

Na wszystkich polach golfowych objętych przez Tour będziesz grał(a) za jednolitą opłatę turniejową w wysokości 140 PLN / 33 EUR / 850 CZK / 10200 HUF.

Otrzymasz za nią ogromną porcję golfowych przeżyć, zapoznasz się z nowymi golfistami i będziesz miał(a) możliwości udziału w wielkim finałowym turnieju dwudniowym z atrakcyjnym programem, którego nie można znaleźć gdzie indziej.

  • 100 pól golfowych, 300 turniejów, 6 krajów (Polska, Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Węgry)
  • Jednolita opłata turniejowa 140 PLN / 33 EUR / 850 CZK / 10200 HUF
  • Wielki dwudniowy finał pod koniec sezonu
  • Atrakcyjne nagrody

Na naszym polu golfowym będziemy grać 15.5., 19.6., 17.7. i 14.8.2018.

Zarejestruj się na www.crystalgolftour.com za jedyne 39 EUR na cały sezon 2018 i graj, podróżuj, poznawaj.

info@crystalgolftour.com I www.crystalgolftour.com I www.facebook.com/crystalgolftour

 

 

Crystal Golf Tour 2018 – 6 krajów, 100 pól golfowych, 300 turniejów, łącznie za 140 PLN

 

Skrócona nazwa: CGT 2018

Organizator

Współorganizator: Jan Kulig – Crystal Golf Tour

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Nagrody

 

Na poszczególnych turniejach Crystal Golf Tour nie przyznaje się nagród. Zamiast nich każdy gracz zbiera punkty do całkowitego rankingu. Najlepszych 20 graczy w każdej kategorii otrzyma zaproszenie do udziału w turnieju finałowym, gdzie zostaną przyznane nagrody dla 5 najlepszych w każdej kategorii. Gramy o wycieczki, bony na sprzęt golfowy, jakościowe wina i napoje alkoholowe itd.

 

Warunki

 

Crystal Golf Tour 2018 jest przeznaczona dla wszystkich graczy amatorskich o HCP 0 aż 54. Każdy gracz zamierzający wziąć udział w Crystal Golf Tour powinien odpowiednio zarejestrować się na www.crystalgolftour.com, pod rygorem nieprzyznania ulgowej all-in ceny za turniej. Turnieje odbywają się zgodnie z Zasadami gry w golfa, z Regulaminem konkursowym Czeskiego Związku Golfa oraz z regulaminem pola. Dopuszcza się stosowanie przyrządów pomiarowych, jeżeli przestrzega się tempa gry. Lista startowa zostanie opublikowana w dniu poprzedzającym turniej, zazwyczaj o godzinie 18:00. Sporządzenie listy startowej jest sprawą wyłącznej kompetencji klubu lub organizatora. Zmian w opublikowanej już oficjalnie liście startowej może dokonywać tylko Komitet Konkursowy, zwłaszcza ze względu na przestrzeganie prawidłowości i spójności turnieju (np. z powodu odstąpienia gracza po terminie zgłoszeń). Prosimy wszystkich graczy, żeby stosowali się do tych reguł: klubowi chodzi zwłaszcza o utrzymanie odpowiedniego tempa gry, zaś uczestnikom turnieju chodzi o spokojne i komfortowe warunki gry. Gracze biorą udział na własny koszt i ryzyko. Wszystkie prawa zastrzeżone. 

 

Metoda zgłoszenia

 

Zgłaszać się na poszczególne turnieje można na www.pzgolf.pl lub na na witrynach pozostałych narodowych związków golfa. Więcej informacji znajduje się na https://www.crystalgolftour.com/en/m/kalendar-turnaju/. Jeżeli gracz nie jest członkiem Czeskiego Związku Golfa, należy dokonać zgłoszenia w recepcji klubu telefonicznie lub e-mailem. Ostateczny termin zgłoszeń to dzień poprzedzający turniej, godzina 17:00. W razie ewentualnego zgłoszenia lub odstąpienia po upływie ostatecznego terminu prosimy zwrócić się do recepcji. 

 

Zwycięstwo

Zwycięstwo

Wszystkie wyniki zaliczają się do ogólnej klasyfikacji Crystal Golf Tour. Stosuje się system liczenia Stableford netto. Dodatkowe informacje można znaleźć na https://www.crystalgolftour.com/en/m/pravidla/.

 

 

 

Zasady i warunki

 

Korzystanie z urządzeń pomiarowych: tak

Zakaz wózków golfowych itp. - decyduje klub

Ceny odpowiednie do statusu amatorskiego: tak

 

Opłaty i wyżywienie

 

Opłaty: Całkowita nagroda turniejowa 140 PLN, członkowie klubu płacą tylko wpisowe 20 PLN.

Tryb opłaty: kartą lub gotówką

Wyżywienie: nie

Minimalna liczba zarejestrowanych: 2

Uwaga: Lista startowa zostanie opublikowana w dniu poprzedzającym turniej o godzinie 18:00.

ZASADY I WARUNKI

Kategorie

 

Wspólna 0 - 9,9

Wspólna 10 - 23

Wspólna 23,1 - 36

Wspólna 37 - 54

 

 

Tee

 

Żółte – mężczyźni

Czerwone - kobiety i juniorzy

 

 

© Kraków Valley Golf
projekt i wykonanie Positive-Power

OK

* - pole obowiązkowe do wypełniania

Wyślij