Z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowych warunkach, można pracować nad najtrudniejszymi tematami, by później odpocząć podczas gry w golfa, jazdy konno, strzelania, a zimą na nartach i kuligu...

Zapraszamy Państwa do dwóch wspaniałych Sal Konferencyjnych, przeznaczonych do organizacji zarówno konferencji, jak i bankietów.

Sala konferencyjna zwana Kominkową została urządzona w przepięknie odrestaurowanej starej wozowni. Sala może pomieścić nawet do 250 osób (w układzie amfiteatralnym). W przypadku imprezy zasiadanej, przy okrągłych stołach, może obsłużyć do 180 gości.

Sala Golfowa* znajduje się w malowniczym otoczeniu pola golfowego w bezpośrednim sąsiedztwie Akademii Golfa. Sala jest wyjątkowo przestronna - mieści do 400 osób w układzie amfiteatralnym lub 250 w układzie zasiadanym.

Do dyspozycji Państwa znajdują się rzutniki multimedialne, flipcharty oraz ekrany. Zapewniamy również dowolny sprzęt konferencyjny.


Istnieje także możliwość organizacji konferencji w przestronnym salonie apartamentu oraz restauracji

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i najwyższy poziom obsługi.

 

*„Rozwój przedsiębiorstwa Kraków Valley Hotel Service Sp. z o. o. poprzez uruchomienie obiektu gastronomicznego na terenie kompleksu w Paczółtowicach"

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 -2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

© Kraków Valley Golf
projekt i wykonanie Positive-Power

OK

* - pole obowiązkowe do wypełniania

Wyślij