Z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowych warunkach, można pracować nad najtrudniejszymi tematami, by później odpocząć podczas gry w golfa, jazdy konno, strzelania, a zimą na nartach i kuligu...
 
Zapraszamy Państwa do dwóch wspaniałych Sal Konferencyjnych, przeznaczonych do organizacji zarówno konferencji, jak i bankietów.
 
Sala konferencyjna zwana Kominkową została urządzona w przepięknie odrestaurowanej starej wozowni. Sala może pomieścić nawet do 250 osób (w układzie amfiteatralnym). W przypadku imprezy zasiadanej, przy okrągłych stołach, może obsłużyć do 180 gości.
 
Sala Golfowa znajduje się w malowniczym otoczeniu pola golfowego w bezpośrednim sąsiedztwie Akademii Golfa. Sala jest wyjątkowo przestronna - mieści do 400 osób w układzie amfiteatralnym lub 250 w układzie zasiadanym.
 
Istnieje także możliwość organizacji konferencji w przestronnym salonie apartamentu oraz restauracji
 
Do dyspozycji Państwa znajdują się:

  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • flipchart
  • nagłośnienie

Sale posiadają wyjątkową akustykę, stąd z powodzeniem można w nich urządzać koncerty, recitale, występy artystyczne. Proponujemy również organizację otwartych imprez cyklicznych, takich jak sezonowe pokazy mody oraz targi.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i najwyższy poziom obsługi!

© Kraków Valley Golf
projekt i wykonanie Positive-Power

OK

* - pole obowiązkowe do wypełniania

Wyślij