Jeden z najnowocześniejszych obiektów treningowych w Europie. Miejsce treningów i zgrupowań polskiej kadry narodowej juniorów.
Obiekt jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności. Zapraszamy do treningu indywidualnego lub w grupie. Jest to także idealne miejsce do organizowania spotkań firmowych oraz integracyjnych, którym towarzyszy nauka gry w golfa.

Akademia Golfa to miejsce przeznaczone do nauki gry w golfa dla początkujących oraz do treningu dla zaawansowanych graczy. Na obszarze 20ha znajdziemy miejsca służące do treningu poszczególnych elementów gry, a także wszystkie przeszkody, które mogą nas spotkać na mistrzowskim polu golfowym:

Driving Range: miejsce służące do treningu wybijania piłki na odległość; składa się z tee (stanowisk) trawiastych z dwóch stron terenu Akademii, na których jednocześnie może trenować do 80 osób, 10 stanowisk zadaszonych i oświetlonych oraz 9 stanowisk z matami bez zadaszenia;

Pole golfowe Akademii Golfa, par 18: wokół Driving Range rozlokowano 6 dołków stanowiących odrębne, treningowe pole golfowe. Do gry na tym polu nie jest wymagana Zielona Karta, a krótsze niż na mistrzowskim polu golfowym dołki, sprawią, że nawet początkujący mogą odnieść sukces!

Putting Green: teren pokryty bardzo nisko koszoną trawą, na którym znajdują się dołki; służy do ćwiczenia wbijania piłki do dołka. Na Akademii znajdują się trzy putting greeny, w tym jeden o powierzchni 1200 m2;

2 Chipping greeny: miejsca służące do nauki wybijania piłki z wyższej trawy na green

Bunkry treningowe: zagłębienia wypełnione piaskiem, gdzie ćwiczymy trudną umiejętność wybijania piłki z piasku

Wypożyczalnia sprzętu golfowego: do dyspozycji golfistów są wózki golfowe (spalinowe firmy Club Car i ręczne) oraz kije golfowe.

Pro-shop: sklep z akcesoriami golfowymi, w którym można zakupić piłki golfowe, kije golfowe, buty, rękawiczki, czapki, koszulki, kurtki przeciwdeszczowe, windstopery oraz wiele innych akcesoriów, niezbędnych każdemu golfiście (w tym wiele unikalnych z logo Krakow Valley Golf & Country Club).

Infrastruktura socjalna: w budynku Driving Range znajduje się Recepcja Pola Golfowego, tam też dostępne są szatnie, natryski i toalety.

Na tarasie widokowym Akademii Golfa znajduje się ogródek letni, a tuż obok restauracja Tee-Time oraz Sala Golfowa.

© Kraków Valley Golf
projekt i wykonanie Positive-Power

OK

* - pole obowiązkowe do wypełniania

Wyślij